Projekt rodinných domov v lokalite Mlynsky klin II. - Senecstav s.r.o.
Projekt rodinných domov v lokalite Mlynsky klin II. - Senecstav s.r.o.
Projekt rodinných domov v lokalite Mlynsky klin II. - Senecstav s.r.o.
Projekt rodinných domov v lokalite Mlynsky klin II. - Senecstav s.r.o.
Projekt rodinných domov v lokalite Mlynsky klin II. - Senecstav s.r.o.
Projekt rodinných domov v lokalite Mlynsky klin II. - Senecstav s.r.o.

Holodom - Použité materiály


Použité zabudované materiály sú všetky certifikované pre SK i EU. 

Domy sú nízko energetické v triedach A, vynikajúco pripravené na zimu i leto, murované z wienerberger porotherm 300mm (to je hrúbka vonkajších nosných a obvodových stien). 

Vnútorné, nenosné priečky sú potom 115mm. 

Fasádu domu tvorí zatepľovací systém s použitím EPS 70 o hrúbke 200mm v základnej úprave po podkladný penetračný náter. 

Strecha

Strešný nosný systém (ako i komplet strešnú krytinu a všetky strešné i klampiarske prvky), celá strecha je od spoločnosti KON-Truss a je to rakúsky stavebný systém Wolf https://www.kon-truss.sk.

Strešná krytina je Mediterran, a to, Danubia Evo Carbon, alebo Zenit, ďalší výber https://terran.sk.

Odvod dažďovej vody bude za pomoci žľabov odvedený na vlastný pozemok (v zmysle zákonov a predpisov SR) 

Komínový systém od spoločnosti Schiedel https://www.schiedel.com/sk, prípadne iný výber. 

Okná a dvere

Všetky okná a dvere sú prirodzene najmodernejšie trojsklá, z interiérovej strany biela klasická farba, z exteriérovej potom antracit. 

Výber najmodernejších okien sú 5, 6 až 7 komorové zo značiek na výber od Salamander Streamline SL 76, Rehau Classic Line 70 https://www.kalypso.sk, až po protihlukový Mercedes medzi oknami Schüco Living 82MD https://www.alivex.sk s tromi samostatnými tesneniami. 

V prípade vchodových dverí, spoločnosť Kalypso dokonca ponúka parádne dvere hliníkové. Spoločnosť Kalypso Vám môže zrealizovať i vonkajšie okenné rolety Všetky okná i dvere sú nemecké výrobky až do triedy A s tepelno izolačnými vlastnosťami (Uw= 0,7 W / m2.K) 

Interiér

Podlahový systém sa skladá z vodorovnej hydroizolácie, ochrannej fólie, podlahového polystyrénu EPS100, kontra fólie, systémových dosiek pre teplovodné podlahové kúrenie, cemento betónového poteru s plastifikátorom a polypropylénovými vláknami. 

Kúrenie teplovodné podlahové zabezpečuje najklasickejší a najúspornejší overený spôsob vykurovania a ohrevu TUV plynovým kondenzačným značkovým kotlom s extra nízkou spotrebou, automatickou ovládateľnosťou (všetko rieši za Vás automatická elektronika) s rýchlym nábehom, v kúpeľniach je rebrinový radiátor. 

V prípade elektrického kúrenia je to klasické, rokmi overené elektrické kúrenie od spoločnosti Aquastop – Interclima www.interclima.sk s nízkou spotrebou, automatickou ovládateľnosťou v každej obytnej izbe s rýchlym nábehom. (V tomto prípade nie je do domu privedený plyn)

Rozvody elektriky medené, vypínače a zásuvky v klasickej bielej farbe. 

Rozvody vody zakončené záslepkami v jednom kuse kompletne izolované Al - Pex bez spojov. 

Steny s jemnou štukovou omietkou. 

Kompletné sadrokartónové zateplené, zaizolované podhľady vo finálnej stierke. 

V podkroví vytvorený odkladací povalový priestor (s možnosťou vyvedenia a elektrifikácie podkrovia) s povalovým výlezom. Služby, doplnky a zmeny za doplatok so ZVÝŠENÍM CENY (+):

Zmena vykurovacieho systému za značkové TEPELNÉ ČERPADLO Mitsubishi (prípadne iné značkové), pritom prípojka plynu do domu ostane zrealizovaná = + 9.000€ 

Zmena vykurovacieho systému za značkové TEPELNÉ ČERPADLO Mitsubishi (prípadne iné značkové), bez realizácie plynovej prípojky do domu = + 7.000€ 

V prípade zmeny spôsobu kúrenia tepelným čerpadlom je možné doplniť o Fan – Coil Air zostavy = á + 1.500€ 

Samozrejme, i v prípade akéhokoľvek vykurovania je možné doplniť o aktívne chladenie klimatizačnými jednotkami podľa Vášho výberu = á + 1.900€ (domy budú pripravené tak, že klimatizačné jednotky – vonkajšie i vnútorné bude možné zrealizovať kedykoľvek v budúcnosti) 

V prípade realizácie dvojgaráže je doplatok 1.000€ za á / m2Služby, doplnky a zmeny so ZNÍŽENÍM CENY (-):

Zmena vykurovacieho systému za Elektrické podlahové infra kúrenie s možnosťou regulácie teploty v každej obytnej miestnosti + zásobník na TÚV teplú vodu, pritom prípojka plynu do domu ostane zrealizovaná = - 2.000€ 

Zmena vykurovacieho systému za Elektrické podlahové infra kúrenie s možnosťou regulácie teploty v každej obytnej miestnosti + zásobník na TÚV teplú vodu, bez realizácie plynovej prípojky do domu = - 3.000€ 4 izbový Bungalov A o zastavanej ploche 134 m2 (vnútorná úžitková plocha je cca. 107 m2) v stave holodom s pozemkom za ceny od 171.216,- € vrátane DPH.
4 izbový Bungalov B o zastavanej ploche 115 m2 (vnútorná úžitková plocha je cca. 89 m2) v stave holodom s pozemkom za ceny od 168.516,- € vrátane DPH.

Dom B menší, avšak i tak obsahuje 2 samostatné kúpeľne a 2 wc, 2 väčšie spálne a 1 menšia, obývaciu izbu s krbom, kuchyňu s jedálňou, technickú miestnosť a komoru, širokú chodbu s priestorom pre viaceré šatníky, terasa, moderný alarm, inovatívny kamerový systém, fotovoltaika, prípadne tepelné čerpadlo vzduch voda. 
(Dom B je možné /dočasne/ objednať s rôznymi tvarmi strechy. S klasickou polvalbovou, alebo najbežnejšom tvare obyčajného Áčka – sedlová strecha) 

Krb, prípadne piecka, kachle, šatníky, terasy, alarm, kamerový systém sú len doplnkové predmety zrealizované v cene len do stavu predprípravy, rovnako ako aj elektrická predpríprava na fotovoltaiku a medené rúry pre tepelné čerpadlo vzduch voda.

Všetky zmeny je možné realizovať výlučne až po zaplatení nevratného rezervačného poplatku.Všetky vizualizácie a fotografie sú len ilustračné, výstavba je vždy v súlade s projektom a zmluvou so zákazníkom.